Anasayfa Hakkımda

Hakkımda

30 Mayıs 1997 İstanbul doğumluyum. Aslen Nevşehir/Ürgüp’lüyüm.  18 Yaşındayım ve öğrenciyim.

Paylaşmayı çok seven, son kuruşuna kadar ailem veya arkadaşlarımla paylaşabilen birisiyim. Sevdiklerime gerçekten değer veren ve bu yüzden çok kaybeden birisiyim.  Sakin, yapıcı, içine kapanık ve utangaç birisiyim. En sevmediğim huyum bu utangaçlık, gerektiğinden fazla utangaç birisiyim. Arkadaş ortamlarına hemen ısınamam.

Tabularım yıkıldığı zaman asla geri yerine gelmez. Tabularım yıkıldığında eski  tanışıklığım kesinlikle olmaz ve bundan sonra ilişkilerim ona göre değişir. Hiçbir zaman kendimi övmeyi sevmem ve bu düşüncemin doğru olduğunu düşünürüm. Eğer gerçekten övünülecek bir yanım varsa bunu zaten beni tanıyanlar yapacaktır.

Elime geçen parayı cebim dolu harcayım demem. Harçlıklarımı biriktirip daha iyi değerlendirebileceğimi bildiğim için elime geçen en ufak parayı bile kumbarama atar ve belli bir miktara ulaştıktan sonra gerçekten gerekli yerlere harcarım.

Merak ettiğim konuları araştırmayı ve öğrenmek için çaba gösteririm, bu web sitesini de bu sayede öğrendim diyebilirim.

Bu kadar kişisel bilginin yeteceğini düşünüyorum ve bu web sitesi işinin nereden çıktığından bahsetmek istiyorum.

Çocukluğumdan beri hep kendime ait bir dergim, insanlara bildiklerimi paylaşabileceğim bir kitabım olmasını istemişimdir.  3. Sınıfta memleketimden dönerken yolda gördüğüm araçların plakalarını modellerini yazar belki bir gün birilerine lazım olur diye saklamıştım ki hala duruyor ve bunu yaklaşık 3 4 yıl boyunca yaptım. Kaç tane defter plaka dolu hatırlamıyorum bile. Bence bu web sitesinin temelini ilk orada attım diyebilirim.

2005 yılında ilk bilgisayarım oldu. Bilgisayarı aldığımda içinde Windows XP ile gelenler dışında ne bir oyun ne bir müzik vardı. Neredeyse 1 ay boyunca Word belgesini açar bildiğim şeyleri yazar ve saklamaya çalışırdım. İnternete girdiğim ilk günden beri hep aklımda olan kendime ait bir web sitesi hayali benim için yapılacaklar listemde duruyordu. Bedava olan web siteleri açtım anca hiçbir zaman bunlar beni tatmin etmedi. Hep .com .net .org gibi uzantısı olan bir web sitesi hayal ediyordum. Bundan 3 yıl önce oynadığım bir online oyunda biriyle tanıştım ve bu web sitesi olayını öğrenmeye başladım ve bugünlere kadar geldim.