Youtube’dan Para Kazanmak

1938

Teknolojinin gelişimiyle bizimde hayatımızda değişiklikler kaçınılmaz oluyor. Eskiden sokaklardan evlere girmeyen, sabahtan akşama kadar futboldan saklambaça kadar birçok oyunla vaktini dışarıda geçiren nesil yerini büyük şehirlerde evlerinde televizyon yada bilgisayar başında geçiriyor. Teknoloji artık bizi internette sosyalleşmeye yönlendiriyor. Hal böyle olunca insanlar bildiklerini artık sosyal medyalarda paylaşmaya başladı.

Hiçbir bilgi birikimi olmadan sadece heves edip aldığı telefon hakkında yada oynadığı video oyununun videosu çekerek sosyal paylaşım sitelerinde paylaşanlar arasında bugün bu işi profesyonel olarak yapan birçok kişi var. Peki nasıl oluyorda para kazanıyorlar?

Son zamanlarda ufak yaştaki arkadaşlar dikkatimi çekiyorlar. 10-12 yaşlarında oynadıkları oyunların videoları çekip Youtube’a atıyorlar. Ne kadar amatörde olsa bu yaşlarda bunları yapabiliyorlar ve kimiside oldukça izleyiciye sahip. Doğal olarak izleyicileri arttıkça ve tecrübe kazanıp biraz profesyonellik işin içine katılınca bu işten para kazanma istediğide doğuyor. Youtube’da yeterli sayıda izlenme alan ve yeterli içeriğe sahip olanlara para kazanma imkanı sağlıyor. Böylelikle her içerik yüklediğimiz zaman izlendikçe bir yandan da para kazanıyor oluyoruz. Yeterli sayıda izleyicisi olan ve para kazanmak isteyen arkadaşlar buraya tıklayarak başvuru yapabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.